KONST / Litografier / Färglitografi 14332180
nr 1433 2180
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
John-Erik Franzén (f. 1942), Sverige. Signerad, numrerad 8/150, daterad 1990, mc. Färglitografi, bildmått: 23x38cm, yttermått inklusive ram: 38x54cm
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:51:31
18/11 13:40:50
22 nov
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén